| flyuuuuuuuu a întrebat:

Buna am si eu o intraber la care nu prea gasesc raspuns am facut-o cu prietenul meu si da ne-am protejat dar in fine asta e altceva dupa 3 zile de at nu amsimt prea bine nu am pofta de mancare mananc 1 data pe zi si greutatea mea este normala. deci voi cuma ti fost dupa prima data de la? si app nu ma simt prea bine simt prea bine am as aos tare parca nu as putea sa respir si am doare capul ca si cum ar fi inainte sa lesin sad
FUNDA:X pentru cel mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| Pacala a răspuns:

N-are nici o legatura cu starea ta faptul ca ai facut sex. Poate ai o lipsa de calciu acuta, poate ai racit. Calciu plus vitamina D, un complex de multivitamine, un Piafen si ceai cu lamaie. Cred ca in 2 zile nu mai ai nimic. happy

2 răspunsuri:
| denysame a răspuns:

Poate sa fie de la'suspans' asa este la actul sexual.Ar fi bine sa te duci la doctorul de familie sau sa vorbesti cu parintii.
succes!
Daca crezi ca a fost un raspuns explicit Funsitsabig grin

| Dydy_7659 a răspuns:

Eu cred ca nu are nici o legatura cu faptul ca ai facut-o. Poate ca ai o alta problema de sanatate. Asta in cazul in care nu ai regrete ca ai facut-o. daca experienta a fost neplacuta sau nu a fost cum te-ai asteptat e posibil sa te simti ciudat. Dar in rest nu pre inteleg starile tale. Poate e altceva? ia nite vitamine stii si u cand se schimba anotimpul ie bine sa iei. Daca continui sa te simti asa mergi la doctor si o sa fie binehappy