| help a întrebat:

am si eu o intrebare... 3 zile trebuie sami vina menstruatie si nu mi-a venit... dar ieri si azi am observat mici pete maronii pe lenjerie? ce sa fie? am inceput deja relatia sexuala... e normal sa apara asa inainte de menstruatie? sau ce? help!

5 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

O sa treaca. stai linistita. eu am menstra de 8 zile si nu mor.

| want2bMajestic a răspuns:

Consulta un medic...

| littlesunshine a răspuns:

Pete maronii? medicul te va ajuta. aici nu vei primi nici un raspuns relevant. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea e bine sa consulti medicu sa nu te trezesti cu vreo sarcina sau mai bine ia ti de la farmacie testul de sarcina si gata daca nu ai fost atenta probabil vei face un avort dar nu-i nimic doar nu vei face copil asa doar ca s-a intamplat dar te intreb citi ani ai?// si fii atenta pe mai departe sfaturile sunt de la cineva cu experienta am ceva ani te pup si bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... am aceeasi problema k help numai k eu st vrigina :-s ma poate ajuta cineva :-ss?