| Andreea01234554321 a întrebat:

Buna, am si eu o întrebare..acum câteva zile m-am jucat cu iubitul, tin sa spun ca nu am făcut nimic, doar ne-am jucat si dintr-o data am simțit ca si cand si-a dat drumul, eram uda pe deasupra și după am continuat sa ne jucam. Este riscul sa rămân insarcinata, spuneti-mi va rog?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti fi mai explicita? Si-a dat drumul, unde? Daca nu e in interior, nu poti ramane, si chiar si asa trebuie sa fii in perioada fertila. Iti recomand canalul de Youtube barza vs sexul.

| Andreea01234554321 explică (pentru Aasdfghj):

El era deasupra. si după ce cred ca s-a terminat am continuat din nou sa ne jucam cum el era deasupra imi fac griji ca dacă s-a terminat pe mine am continuat sa ne jucam cu mâinile...

| Aasdfghj a răspuns (pentru Andreea01234554321):

Cum am zis si mai sus, daca nu a fost in interior nu ai de ce sa te ingrijorezi. Nu poate ramane sperma pe maini si sa ramai gravida astfel.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu te-a penetrat si nu erai in perioada fertila nu exista risc de sarcina.

Răspuns utilizator avertizat