| valy34 a întrebat:

Am si eu o intrebare: am facut sex cu iubita si din neatentie am ejaculat in ea, i-am spus sa mearga sa se spele dar nu stiu singur daca a ramas insarcinata adica sunt sanse sa fi ramat? Va multumesc!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mare greseala cu spalatul, asta nu face decat sa miste spermatozoizii cat mai adanc... si noi nu avem de unde sti ce au facut spermatozoizii tai si daca au ajuns sau nu unde trebuie, daca domnisoara era in perioada fertila sau nu samd... exista teste de sarcina pentru nelamurirea ta

| mihai69 a răspuns:

Da, sunt șanse destul de mari dacă era în perioada fertilă.

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioada fertila, cu siguranta ca a ramas gravida.

| Sofer a răspuns:

Cum din neantine? E o veste buna pentru tine. o sa fi tata.

| kandaraki a răspuns:

Mai bine ai invata la scoala decat sa faci sex si din neatentie sa te scapi!

| Bernardus a răspuns:

Pastila de a doua zi, boule

| RedBull69 a răspuns:

Asteptati 21 de zile dupa actul sexual si faceti un test de sarcina îl pui pana la o linie ce e pe el in urina din pahar îl tii 5 secunde altele mai mult vezi pe modul de folosire ca scrie si pe suprafata dreapta astepti 10 min si daca sunt 2 liniute o sa fiti parinti.
Exista prezervative cu 1 leu 3 buc TANGO lipsitiva de un leu si cumparati a da pune-l corect ca daca se sparge degeaba...
Si acum daca fata are ciclu neregulat nu ii poti calcula zilele fertile adica sa zicem ca pe 13 mai a avut prima sangerare dupa încă 4 zile a terminat menstruatia dupacea urmează sa calculezi de exemplu zici ca ii vine pe 13-15 iunie si deci daca zic bine zilele fertile sunt 26, 27, 28, 29, 30 o picătură si esti tata mult succes use condoms