| cosmin892 a întrebat:

va rog frumos sa imi raspundeti fara critici la urmatoarea intrebare daca se poate. am facut putin.sex cu iubita si vreau sa stiu daca exista posibilitatea ca ea sa fi ramas insarcinata chiar daca penisul meu a intrat doar 3-4 cm de 4-5 ori dar nu a ejaculat...va rog sa-mi raspundeti rapid straight face!

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Sanse exista, dar sunt extrem de mici. Data viitoare, chiar si daca faci doar "putin" sex cu prietena ta, ar fi bine sa folosesti prezervativul.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sansele sunt minime...

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai facut putin sex, putin neprotejat poate ramane doar putin insarcinata

| GhettoTamplar a răspuns:

E doar putin balonata

| aryenutzaa a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in ea sunt sanse mici sa fi ramas insarcinata. Pentru linistea voastra puteti sa luati un test de sarcina de la farmacie nu costa mult si il poate face acasa dupa 7 zile de la contactul sexual.

| extreme0708 a răspuns:

Cand penisul tau e in erectie si mai ales in vaginul fetei acesta poate elimina o picatura de lichid seminal (fara ca tu sa simti absolut nimic) iar acest lucru poate sa duca la o sarcina nedorita chiar daca sansele sa se intample acest lucru sunt foarte micihappy

| cosmin892 explică (pentru extreme0708):

Cam cat de mici? :S

| extreme0708 a răspuns (pentru cosmin892):

Depinde cat de aproape este ea de menstruatie, cu cat e mai aproape cu atat sunt sansele mai micihappy

| uncas a răspuns:

Salut
nu are cum sa ramana stai linhappy