| Vilnei_Brry_1993 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare.Am vorbit cu un baiat trei luni de zile, pot spune ca e un om minunat.In ultimele doua saptamani am tinut-o doar in cearta.El e din alta localitate, a venit la mine iar cand a vrut sa plece am inceput sa fac ca o isterica sa sparg prin casa sa il amenint ca omor etc.Intr-un final m-am calmat am inteles ideea el a plecat promitandu-mi ca va veni inapoi. Dar nu a mai venit... eu am ajuns la urgenta din cauza atacurilor de panica l-am sunat si l-am impolrat sa vina si mi-a spus ca nu vine.Intre timp am fost la psihiatru ma tartez pentru starile mele.Noi tinem legatura iar eu imi tot cer iertare pentru comportamentul meu, el zice ca m-a iertat dar ca nu mai exista nici o sansa sa ne impacam. Cum sa ii demonstrez ca chiar imi pare rau si m-am schimbat il iubesc enorm.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l iubesti.Ti se pare tie ca-l iubesti. Daca l-ai fi iubit cu adevarat si din tot sufletul tau nu mai faceai acele scene sa il alungi de langa tine.Degeaba iti ceri iertare, el nu te mai vrea din cauza comportamentului tau asa zis ''frumos''.L-ai lamurit bine cu cine are de-a face, s-a convins ca nu are rost sa te mai vada vreodata.Iar acum tine legatura cu tine doar de politete...

| Ralukafay a răspuns:

Esti dependenta del.Esti obsedata de el. Vrei sa fie nu mai al tau, vrei sa stea numai si langa tine.

| Cannibal a răspuns:

E cazul să treci peste, Sorry...

| crazypop a răspuns:

Cheama-l la tine acasa si dai ce ai sub buric o sa te ierte daca faci astawinking

| dydya118 a răspuns:

Asta nu e iubire, mai degraba obsesie. Pune pe primul loc sanatatea si fericirea ta. ( Si nu, fericirea ta nu consta intr-un barbat.) Oamenii nu se schimba asa repede. Este foarte posibil ca in viitor sa mai ai astfel de crize. Ce vei face? Te vei umili din nou in fata lui? Profita de faptul ca ai un psiholog/ psihiatru langa tine. Spune-i problemele tale si cere-i sfatul.

| NeverForge a răspuns:

Cheamăl la tine și dovedeștei.