| anutza_4550 a întrebat:

am si eu o intrebare! as vrea sa slabesc dar in acelasi timp nu as vrea sa imi pierd formele pe care le am acum[as vr sa am fundul mai bombat si sa slabesc l picioare si solduri]stiu ca nu sunt foarte grasa dar m-am ingrasat putin in ultimul timp si nu-mi place asa ca va rog frumos ajutati-ma. dau funda:*

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

Ca sa slabesti trebuie sa faci miscare dar sa ai si o alimentatie echilibrata.
Pentru diferita zone ale corpului trebuie sa executi diverse exercitii care lucreaza doar in acele locuri care te nemultumesc.
Cel mai recomandat e fitnesul.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da slabeste normal si poate iti ramane curu-.-

| Dia a răspuns:

Du-te la sala si acolo o sa iti spuna aia ce ex sa faci ca sa nu.ti pierzi formele feminine. happy