| Cherolle18 a întrebat:

Am si eu o intrebare atunci cand te culci cu un baiat el simte daca esti sau nu virgina? Multumesc anticipat ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Yoanna15 a răspuns:

Da de obicei daca esti virgina trebuie sa iti curga putin sange atunci cand te culci cu el, sau chiar dupa poti gasi cateva pete de sange pe chilot, dar cunosc unele cazuri cand nu iti curge deloc, dar nu pot explica de ce... Deci daca baiatu vede ca ti-a curs sange stie ca e esti virgita. Funda? love struck

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca este un baiat experimentat normal ca isi da seama

| greenmile00 a răspuns:

Scumpa, nu este o chestie care ar trebui sa te intereseze. Daca vrei sa iti pierzi virginitatea cu un baiat, in primul rand ar trebui sa ai incredere maxima in el, ceea ce nu se intampla in cazul tau :) Pentru ca daca ar fi incredere la mijloc, el ar sti deja ca esti virgina.
Concret, te rog sa te gandesti inainte de a face pasul asta, altfel vei regreta ulterior. Totul se bazeaza pe incredere.

Succes in decizia pe care o vei lua,
http://fete-singure.miradct.com/sfaturi

| corina977 a răspuns:

Da simte, simte ca esti mai stramta, sia r trebui sa curga sange daca esti virgina.

| iubesc a răspuns:

Buna. Si normal ca simte doar nu e nesimtit.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE cât este de experimentat!

Oricum, este mai CORECT să-i spui ADEVĂRUL!

Toate cele bune.

| Oana92 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa sesizeze diferenta. Dar daca nu are experienta nu prea are cum sa isi dea seama...

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Daca e virgin si el, nu cred rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Octa00 a răspuns:

Nu simte, dar va curge sange si el va vedea

| maria156 a răspuns:

De obicei, da, simte.