| Stefan_3812 a întrebat:

Deci o intrebare, sunt foarte curios, diferenta dintre o virgina si o fata care deja a facut sex cu un baiat se observa? Adica se simte ca nu mai este virgina? Sau odata ce a facut sex gata, se observa))

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

In general se observa in abordare.
Este mai relaxata.
Tu s-ar putea sa fii prea emotionat si din acest motiv sa ai probleme.

| Pearl01 a răspuns:

Parerea mea, exista o diferenta, nu vizibila ca aspect ci ca incredere in sine, felul cum vede lucrurile. O tipa vigina, evident ca nu stie cum sa faca sex, n-are experienta si automat e mai inchisa, abordeaza subiectul sex cu rusine, timiditate...in schimb una care a facut-o deja, e mai deschisa, aici cred ca e vorba de comportament, de perspectiva, vorbeste mai usor despre sex, experienta. Se mai poate simti si din punctul de vedere al contactului sexual, o virgina poate fi crispata, nu stie ce sa faca, ce urmeaza.

| KampY a răspuns:

Se observă dacă e fată virgină, o are strâmtă, dacă nu era virgină se observă mai lată pe dinăuntru laughing