| Problema_2732 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cand fac laba daca ating "capul" penisului ma doare extrem de rau ce ar trebu sa fac? Dau funda :X

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Sa nul mai atingi...

| Narcis2007 a răspuns:

Si pe mine ma doare putin cand ma ating...

| Dennys1521 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimiclaughing

| hehehe a răspuns:

Cand "faci laba"?
de cuvantul "masturbare" ai auzit?
se vad cei 7 ani de acasa. au fugit de tine cumva?

| andrei88u a răspuns:

Incepe ti viata sexuala si nu o sa mai ai probleme. Daca ti ai inceput-o si tot te doare du te la un medicwinking.

| Ready a răspuns:

Sa nu te mai masturbezi sau sa nu mai atingi capu penisului

| sweetdan a răspuns:

Ba da prost teo facut mata ce intrebari pui esti prost tare de tot te doare de la atita frecat

| Problema_2732 explică:

LOL laughing pai si ce fac trece durerea singura? happy de exemplu daca ma spal la... si ating mor crying