| Sandra_9151 a întrebat:

Buna` am si eu o intrebare`ce pot sa fac atunci cind suni pe un baiat pe numar ascuns, si el afla de asta? si este convins ca eu l-am sunat? ajutati-ma va roog`?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Il pui sa-ti dovedeasca, sa vedem daca poate!
Atat timp cat nu-ti poate demonstra ca tu ai sunat, poti sustine orice vrei.Si ca, poate l-am sunat eu! Nu?
N-are dovezi, sa inceteze acuzatiile.Asta faci.

| Ririru a răspuns:

Ori negi in continuare, ori ii spui adevarul si iti ceri scuze. Pana la urma, nu cred ca are cum sa dovedeasca thinking, dar ar fi bine sa-i recunosti.

| MyFirstLove a răspuns:

Dovada?
ii spui,, Ce eu nu am alta treaba decat sa te sun pe tine.

| GoLeZ a răspuns:

E super enervant...

| Sandra_9151 explică:

Dovada are s-a uitat in telefonul meu`si acum nici nu stiu ce sa fac.