| Robert985 a întrebat:

Cum pot afla cine m-a sunat cu numar ascuns? Va rog ajutati-ma! Dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| GreenVegas a răspuns:

Fa-ti un cont pe voce.romtelecom.ro si trebuie sa redirectionez apelul. Sau du-te la politie.

| Robert985 explică (pentru GreenVegas):

De ce nu merge? Sau pe site-ul care mi l-ai dat si zice ca aceasta pagina web nu este disponibila. Te rog ajuta-ma!

5 răspunsuri:
| OliviaSteer a răspuns:

TOPICUL A FOST ACTUALIZAT : http://www.cristianiosub.com/......ar-ascuns/

| sail a răspuns:

Salut,

Nu prea poti afla cine te suna cu nr. ascuns. Poti sa faci o sesizare la politie si de acolo mai departe sa te duci la operatorul de telefonie mobila si sa te ajute. Dar e consumator de timp si nu cred ca obtii acest permis pentru ca ai nevoie de niste motive convingatoare, dovezi care fac ca politia sa isi miste putin fundul. Altfel, oricine spune ca are o solutie, este doar o pacaleala.