| Pisicuțepisicuțe a întrebat:

am si eu o intrebare chiar daca este mai prosteasca. Vineri seara am avut contact sexual pe 16 a fost protejat si cand si-a dat drumu a scos-o. Si mie aseara mi-a venit dar luna trecuta mi-a venit pe 25, menstruatia mea nu este regulata. Are ceva ca mi-a venit asa de vreme? Va rog raspunsuri serioase.
Dau fundita... Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraInRoz a răspuns:

Important este ca ti-a venit menstruatia, daca nu este regulata nu are rost sa te sperii ca iti vine cu cateva zile mai tarziu sau mai devreme, eventual poti cumpara un test de sarcina ca sa fii mia linistita, iar pe viitor protejeaza-te, metoda cu scosul afara nu este 100% sigura ca nu vei ramane gravida

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are nimic, important e ca ti-a venit

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă ai făcut sex protejat NU ai rămas însărcinată!

Faptul că a venit menstra mai repede NU e nici o problemă, e vorba de o dereglare ( probabil legată de vârstă ).

| Bebbe133 a răspuns:

Nu are nimic, dar vreau sa te invat ceva.
Daca o sa o faci neprotejat, adica zic sa nu o faci pentru ca : baiatul inainte sa simta ca isi da drumu, elimina fara sa simta un lichid asemanator cu sperma care contine suficienti spermatozoizi cat sa ramai gravida. :*

| kamy01 a răspuns:

Nu stai calma! Sunt dereglari hormonale la varsta ta sunt obisnuite.

| anybio a răspuns:

Nu are absolut nimic..mai ales ca nu ai menstruatie regultata iar faptul ca ti-a venit menstruatia nu are nici o legatura cu actul sexual...