| Annia_2838 a întrebat:

am si eu o intrebarebig grin, acum cateva zile am cunoscut un tip
foarte dragutbatting eyelashesvb frumos, e din acelash oras cu mine.sh mi-a zis ca ma place sh ca vrea sa ma cunoasca mai bine, dar e o problemastraight face are 26 de anistraight face si eu numai 17 anishoripuppy dog eyes, si nu stiu cum sa ma comport.adica sa fiu mai matura?straight faceeu de obicei sunt mai zapacitalaughing...si nu stiu cum sa ma comport cu elhappyva roggggbatting eyelashes help me; x

Răspuns Câştigător
| deniisa a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te prefaci in fata lui ca esti mai matura. Din moment ce a spus ca te place deja inseamna ca te place asa cum esti, fara sa pretinzi ca esti altfel. Oricum diferenta de varstra dintre voi este cam mare, asa ca ai grija. Pa pa

7 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Nu cred ca e mare diferenta de varsta dintre voi.Tot ce iti pot spune e sa fii asa cum esti de obicei.Sa nu incerci sa te schimbi sau sa pari alta persoana. Daca te place te place asa cum esti.De unde stii ca nu ii place sa aiba o prietena mai zapacita, mai nebunatica?happyDaca are 26 de ani nu inseamna neaparat ca trebuie sa fie si matur.Barbatii raman tot niste copii chiar si la 26 de ani.Incearca sa fii cat mai naturala cu el.baftawinking

| pisy_9676 a răspuns:

Sincer daca sunt intentiile serioase si tupul e super nu cred ca ar fi vreo problema defirenta de virsta mai mult daca te place si il placi

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Fi tu insuti nu cred ca daca te-ai schimba te ai simti mai bine poate relatia no sa tina si o sa gasesesti un tip pentru stilul tau de viata parerea mea.

| Adalutza a răspuns:

Pai inainte de toate ar trebui sa te gandesti la o posibila relatie serioasa, daca parintii tai ar fi de acord.prieteni tai si asa mai departe.pentru ca te poti indragosti de el inca de la prima intalnire si apoi nu o sa mai ti cont de chestiile astea,apoi, nu trebuie sa te prefaci in nici un fel, pentru ca el trebuie sa te placa pentru ceea ce esti nu pentru ceva ce incerci sa fi. deci daca crezi ca nu va finici o problema in viitor cu o posibila relatie.eu zic sa te intalnesti cu el ...si sa fi tu insusiwinkingwinkingwinking succes. fundita?:X:X:Xbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta-te normal Orice baiat odora asta la o fatahappy sa nu te compori altfel, asfel iai arata o fata falsa despre tine.Comporate cat mai natural. Funa?; x?

| anonim_2446 a răspuns:

Eu zic sa te comporti normal...adica daca el te place cu adevarat te place pentru ceea ce esti si cum esti nu cum vrei tu sa fi. sper ca ti-am fost de ajutor succes la intalnire:*

| USERNAME_9678 a răspuns:

Ia-ti gandu :_)