| s3xy0girl20 a întrebat:

VA ROG CITIT PANA LA CAPAT:vb cu un baiat pe mess nu demutl timp e din acelasi oras cu mine eu am aproape 14 el are 16 si l-am vazut de multe ori dar niciodata nu am vorbit in relaitat doar pe mess de cateva zile si mi-a dat si web i-am dat si poze cu mine a zis ca sunt frumoasa si mie mi se pare ca el e dragut si a zis sa ne intalnim poimaine...si mia mai zis pe mess daca are vreo sansa sa fie cu mine.Problema nu e asta pentru ca eu chair as vrea sa fiu cu el imi place de el dar, in poze arat bine dar nu stiu in realitate oare o sa ma palca pentru ceea ce sunt cu adevarat? Problema mea este ca nu prea am incredere in mine, nu stiu de ce. Ce credeti? El a zis ca ma placa din poze si cum ma comport pe mess, dar, in realitate, nu am vb niciodata.Astept parerea voastra

Răspuns Câştigător
| MsGossier a răspuns:

Ai incredere in tine
va fi totul ok
skccese

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca nu ai incredere in tine, atunci de ce pui baza pe mess? Pe mess oameni par altfel.Si daca nu te place asta e! Sunt destui baieti pe lumea asta. Dar ai grija cu persoanele astea cunoscute pe mess.Ca se pot intampla multe lucruri grave.

| s3xy0girl20 explică:

Eu sunt in poza si nu e modificata deloc

| Ofiintă a răspuns:

Trebuie sa te transformi poate in tipa din poze dar n-ar fi cea mai buna idee sad eu zic sa te decorezi(machiaj par...) asa cum iti place tie si sa ai o personalitate mai placuta s-au daca ekl este imi mare va trebui sa ai o personalitate de adorat Tu sti cu adevarat cum esti si in pz poate te transformi dar personalitatea sa fie ok sar si stilul tau!

| BeHappyForMe a răspuns:

Fi naturala fi tu si totul o sa fie bine nu ai de ce sa ai emotii o sa iese bine trebuie sa ai incredere in tine sa fii naturala o sa te placa sigur.

| LonelyNoMore a răspuns:

Esti timida?hee hee
Da-i si tu web - sa vada cum arati
Vorbiti la telefon sa vada cum te comporti happy

| toxic_3169 a răspuns:

Eu zic sa ai mai multa incredere in tine:d, din moment ce ti-a zis daca are sanse la tine e sigur ca te place:d, si faza cu pozele, daca tu arati bine in poze asta inseamna ca arati bine si in realitatehappy. Ai incredere in tine si vei vedea ca va fi binebatting eyelashes"parerea mea"
Bafta!;*