| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Imi place un baiat mult, si peste cateva zile ma voi duce "intamplator" la ora lui de sport. Nu voi face mare lucru: voi sta pe banca si ma voi holba la el. love struck Problema e ca mai mult ca sigur, eu voi fi FOARTE emotionata, si nu stiu cum sa ma comport. Help me!happy

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

Pai comporta`te normal. joaca`te pe telefon. uite`te din cand in cand la el, dar sa te vada facand asta. vorbeste cu vreun prieten de`al lui si spune`i ca iti place cum a jucat sau ceva de genul si o sa observe discutia.

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!

Normal,ca și cum ar fi orice băiat, dar depinde de ce vrei! Vrei să știe că îl placi sau nu? Poți să îl încurajezi și să îi spui că joacă bine.

| TeeaBaang a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa stie ca il plac, dar nici ca ma doare in cot de el. straight face tocmai asta e problema. Nu stiu ce sa ma fac.straight face Nu il cunosc, il plac multe fete, nu ma cunoaste. straight face

| anonim_4396 explică (pentru TeeaBaang):

Când eram clasa a 5-a era un băiat care era a 7-a și stătea pe stradă cu mine! Eram oartă după ell-am văzut o dată că er al a colț și nici nu ii vedeam fata deoarece erau cerc de fete in jurul lui, peste 2 ani m-a intrebat daca merg in parc cu el si i-am zis ca nu am ce sa fac in parc cu el ca totusi sunt a 7 iar el e a 9-a la liceu, iar el m-a luat de mana si mi-a cerut prietenia, si acum suntem iubiti.deci viașa le aranjeaza pe toate,o sa apara cineva care o sa iti placa si mai mult,nu ne-ai spus daca esti disperata sau nu dupa el,incurajeaza-l si decveniti prieteni, ibtreaba-l de cine ii place, nu fi dezamagita hai ca poti!

| TeeaBaang a răspuns (pentru anonim_4396):

Aww.

| TeeaBaang a răspuns (pentru anonim_4396):

Aww.ce frumos!love struck da, eu sunt disperataaaa!

| anonim_4396 explică (pentru TeeaBaang):

Aww in ce sens?

| TeeaBaang a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca este atat de frumos! happy

| TeeaBaang a răspuns (pentru Akid):

Ok. voi incerca. dar. sincer, eu nu ma pot comporta normal in preajma lui. explodez de fericireeee. happy

| anonim_4396 explică (pentru TeeaBaang):

Încurajează-l și spune-i că îți pare bine că a câștigat(dacă a câștigat)cum am spus,deveniți prieteni,petreceți timp împreună, se va ăndrăgostii între timp, o să vezi!

| Akid a răspuns (pentru TeeaBaang):

Te inteleg perfect. Dar nu poti sa ii dai de inteles ca esti nebuna dupa el. o sa te trateze urat, superior. pentru ca tie iti place de el si va crede ca te poate controla! bafta!:*

| TeeaBaang a răspuns (pentru Akid):

Multumesc pentru raspuns! sa speram ca nu voi da gres. iti voi spune ce-am facut. happy te pup!:*

| TeeaBaang a răspuns (pentru anonim_4396):

Off...e greu! pentru ca eu nu am tupeu.imi este rusine de el. pur si simplu ma fac rosie ca racul cand il vad.

| Akid a răspuns (pentru TeeaBaang):

Cu placere. nu ai pentru ce! :*

| anonim_4396 explică (pentru TeeaBaang):

Hai ca nu e greu, nu are rost sa te zbati ca un peste pe uscat cand sti ca nu ai de ce, funda?happy

| Akid a răspuns (pentru TeeaBaang):

Pai comporta`te normal. joaca`te pe telefon. uite`te din cand in cand la el, dar sa te vada facand asta. vorbeste cu vreun prieten de`al lui si spune`i ca iti place cum a jucat sau ceva de genul si o sa observe discutia.