| Paaandaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin Ati stat vreodata cu o fata/baiat doar ca sa va bateti joc de ea/el?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,si daca o faci este foarte urat.Ia gandeste-te sa tii la cineva si el sa-si bata joc.Cum te-ai simti? Si ceilalti sunt oameni, au o inima si un suflet, de ce sa-i ranesti? Incearca sa te apropii doar de persoane cu care ti-e drag sa stai si nu face rau.Toate astea ti se pot intampla si tie...

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, nu m-am implicat niciodată în ceva de genul ăsta, din simplul motiv că denotă numai imaturitate şi superficialitate

| Castiel a răspuns:

Nup,si nici nu voi sta!

| Dav7id a răspuns:

Am incercat,dar pana la urma mi-am dat seama ca nu sunt eu daca fac asta si stiu exact cum te simti cand cineva se poarta cu tine ca un gunoi,deci mai bine nu,is satul sa vad la altii cum isi bat joc,eu n-am nevoie, nici pentru a ma razbuna, razbunarea e arma prostului.

| andreeutzaa a răspuns:

Nu,pentru ca eu cred ca e un mare gest de imaturitate si timp pierdut, si in acelasi timp faci si sa sufere o persoana pentru tine.Eu nu am facut-o si nici nu cred ca as face-o pentru ca stii cum se zice: Nu face la altii ce nu ai vrea sa iti fie facut tie.Trebuie sa ne punem in hainele lui/ei si sa ne gandim un pic cu constiinta.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu (cred) ca voi fi in stare...

| AndaWest a răspuns:

Pai cand suntem mai mici avem numai fluturi in cap si mai facem si tampenii din astea, deci da

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Nuuu,niciodata!

| FucktheSystem a răspuns:

Nu, nu sunt genul de persoana care vede "o bunăciune" și sare să se pună cu el pentru o noapte și a doua zi să aflu că nu știe cît fac 2 +2 și nici să scrie și după să mă despart de el și să îi zic că totul a fost la mișto cînd el poate chiar vroia să fim împreună. Am o părere foarte proastă fată de oamenii care fac asta...

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Da...Desi nu sunt asa...Dar de fiecare cand a stat cu mine (eu il iubeam atunci) imi dadea papucii si isi batea joc de mine! Si m-am gandit si eu o data sa fac asa ceva.Mda, dar nu e o chestie cu care ma mandresc.

| byby_5696 a răspuns:

Nu dar sincera sa fiu am ranit multe persoane,nu sunt mandra de asta,dar nu e frumos sa faci asta,sa-ti bati de opersoana joc, mai bine i-o spui in fata si ai terminat decat sa ajunga sa sufere, cred ca te-am ajutat

| vεηiη a răspuns:

Da, chiar ma distram. Uneori imi mai este dor sa ies cu altii sa flirtez, sa profit poate. Dar intr-un fel imi e mai bine asa stabila intr-o relatie serioasa ca sa spun asa :X

| ostea a răspuns:

Sincer?
Nu!
Asta nu o să se întîmple.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Da.Pentru ca ea a stat cu mine doar ca sa se dea mare...

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Si...Depinde in ce sens ai pus intrebareahee hee.

| winchesters a răspuns:

Never !

| MarcŞiAtât a răspuns:

Poatewhistling

| Oάηά_1252 a răspuns:

big grin Intrebare c-am legata de viata persoanala!
Adevarul este ca c-am da, am stat!:-s

| porcelan a răspuns:

Nu ...eu stau doar cu cei care-mi plac cu adevarat. De ce as-i bate joc de cineva? Cred ca viata e ca un bumerang totul se intoarce la tine. Ce dai aia primesti inapoi.

| sysyu a răspuns:

Da normal ai vazut u fata\baiat sa nu stea la vrajeala cu alta fata sau alt baiat...big grin