| Zooy_Rebeca_1992 a întrebat:

Am o intrebare in special pentru baieti... Daca aveti o iubita pa care o iubiti mult si faceti sex cu ea, de ce vreti. Ca fata cred ca ai anumite motive, o fata face orice pentru ca iubitul s-o nu o paraseasca. Si daca nu o iubiti si vreti sa va bateti joc de ea....Repet "de ce"? Voi nu va ganditi la ea?

Si voi fetelor... daca ati fost vreodata pacalite asa de un baiat cum v-ati sintit dupa aia?

Răspuns Câştigător
| AnonimDeOcazie a răspuns:

Ai aceeaşi psihologie şi mentalitate de copilă ca majoritatea fetelor de pe TPU.
Aşa credeţi voi că gândeşte un băiat:
"Mă asta m-a fu*** de mi-au sărit capacele, nu mă mai întorc la ea niciodată. M-a fu*** de am uitat cum mă cheamă. Nu o mai sun niciodată!"
Ce nu pricepi tu şi cele ca tine că e ca un drog. A doua zi vor veni bătându-se cu palma de antebraţ cerând o nouă "doză" să le fie înjectată în vene. E ca un drog sexul.
Aveau şi o vorbă femeile din Franţa, că un bărbat satisfăcut nu se uită în alte ogrăzi.

6 răspunsuri:
| madalin_7682 a răspuns:

Depinde cat timp aveti impreuna. daca aveti mult sau o sa urmeze el a facut sex doar k te iubeste si nu vrea sa te piarda

| Dyutzzah a răspuns:

Parerea mea este ca intr-o relatie dupa cum bine stim fac parte 2 nu numai unu asa ca ...nu ar trebui noua ca fete sa ne fie frica, ca ne va lasa dupa ce ne culcam cu el insa acest lucru trebuie sa se intample cand esti sigura de sentimentele lui pentru tine si daca e sa o luam pe partea cealalta daca e sa te lase tot te lasa si daca se culca cu tine si daca nu

| Tsunade99 a răspuns:

Daa cum a spus si @raymusic nici noi nu suntem sfante oh go on Nu vezi cate fete profitoare sunt in ziua de azi? Normal ca.ei bine. daca o fata de aia e cu unul care si el isi "bate joc de fete" cum ai spus tu laughing profita amundoi unii de alti cred Gen batranii bogati care cauta fete tinere si fete tinere care cauta batrani cu bani, normal ca e interesul e doar sex si bani. Asa nimeni nu se gandeste la celalalt, mai exista si de astea sau doar ca sa se dea mari cu cine se intalnesc ele oh go on DAR daca chiar e o fata de treaba cum ai spus tu si na e cu un baiat desi il iubeste nu cred ca ar merge prea bine impreuna daca baiatul e cu ea doar pentru sex. Dar unii baieti se gandesc si la fete big hug crede-ma nu sunt toti nesimtitiwinking Keep Calm fetele sunt mai curve decat crezi tu ca pot fi. Vad ca in intrebarea ta nu te-ai gandit deloc la baietii care sunt pacaliti de fete big grinwinking

| RAY a răspuns:

Eu inca nu mi-am batut joc de vreo fata, dar lasa ca nici voi nu sunteti sfante, cea ce va intereseaza pe voi sunt banii si doar interese aveti atunci ne miram de ce isi bate joc uni de voi, pai daca vede ca sunteti profitoare bine fac

| adriang95 a răspuns:

Pentru ca suntem animale, ce mama dracului... Scopul nostru instinctual pe Pamant este sa ne inmultim. Astfel ca, ca sa nu ne explodeze testiculele de la abstinenta, mai bine sa se simta si tu si fata bine, decat sa te doara mana dupa big grin

| FloriNk a răspuns (pentru adriang95):

Pai eu nu vad rostul pentru a avea o iubita fara a face sex.
Mai ales ca noi baietii ne excitam mult mai mult decat fetele.
Si pentru mine si cred ca pentru toti ceilalti rostul unei iubite este pentru a face sex.
Nustiu daca as putea sta mai mult de 1-2luni cu o fata fara sa fac sex cu ea...:\