| diana_2342 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta va rog. Am o secretie vaginala destul de abundenta, nu este nici-o infectie dar este jenanta. Cand fac sex cu prietenul meu este mai abundenta si devine dificil pentru amandoi. Cel putin cand vrea sa ma sarute jos straight face chiar e aiurea. Si iar la pantalonii subtiri. daca este ceva sa nu mai fie asa multa. Multumesc

6 răspunsuri:
| Delia a răspuns:

De ce esti sigura ca nu e o infectie? Ai facut ceva teste?

| anonim_9938 a răspuns:

Spartan nu cred ca e vba d aceeasi treaba cu c ai vazut tulaughing)
oricum si eu am o problema asemanatoare dar la mine sunt sigura ca e o infectie si trebuie sa ma duc la un consult sa vad care'i treaba. macar ai fost la unu sa vezi c s intampla cu tine?

| s.m. a răspuns:

Poti sa scapi de griji daca porti un proteslip, acela nu se observa si poti sa. l porti si pe tanga.winking

cat despre celalalt aspect, nu stiu cum poti sa-l rezolvi.

| linda_9157 a răspuns:

Si eu am la fel ca tine dar prietenului meu ii place gustul si o inghite pe toata.

| Spartan117 a răspuns:

Asculta am mai vazut asta in placinta americana 6 si cred ca e destul dee misto

| diana_2342 explică:

Multumesc mult pentru. raspunsuri, da am fost la ginecolog, am facut si teste si nu e nimic. Zice ca e hormonal. dar sa nu'mi fac griji.