| Sclipirici a întrebat:

Mentionez de la inceput ca am.programare la.medicul Ginecolog abia in luna iulie, insa as vrea o parere. De ceva timp am o secretie vaginala abundenta, la modul ca pare ca am făcut pe mine pentru ca se uda lenjeria si inclusiv pantalonii. Este incolora, inodora dar jenantă. Ce părere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

In locul tau asi solicita o reprogramare de urgenta la ginecolog pentru acest motiv.
Pana atunci foloseste tampoane sau chiar pampersi.