| Pika69 a întrebat:

Buna am si eu o întrebare... este normal sa fii atras de caractere 2D si de oameni deloc?
De vreun an am aceasta problema nu spun ca vreau sa scap de ea dar vreau sa știu daca e sau nu normal.
*scuzati categoria nu stiam unde sa o incadrez*

3 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Nu e nici o problema. Si caracterele 2D tot oameni reprezinta, deci in cele din urma va veni si atractia pentru oameni, mai ales cand vei intalni oameni care sa-ti fie pe plac.

| GrungyCacti a răspuns:

E normal. Sunt fix la fel. Din cauza asta ma tot intreb daca sunt asexuala...

| Istvan_Gabi_1990 a răspuns:

2d? nu 3?