| loveXanime a întrebat:

am si eu o intrebare este normalsa imi creasca cateva firicele de par in jurul ssfarcului(scuzati expresia da nu prea stiu sa explic). Va rog chiar am nevoie de raspunsuri serioase.

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Da e normal sa iti creasca padure amazoniana, parul creste asa la toate persoanele, iti faci operatie cu laser si scapi, asta e natura umana, parul creste chiar daca nu vrem, e bine a totsui poti sa maschiezi, mustata sa nu creasca si acum cine se uita la tatele tale? Daca tte duci sa te ff il pui pe iubit sa ti le traga cu dintii, e o metoda de excitare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Da,este normal.Vei fi nevoit/a sa il smulgi prin pensare sau epilare.

| SkyPilot a răspuns:

Da, este normal. Daca esti fata, incearca sa nu folosesti crème epilatoare acolo.

| Lawliet14 a răspuns:

Da, noi barbatii avem mult par pe piept. Sunt unele femei si cu mustacioara de exemplu.