| ColaPepsiCoca a întrebat:

Salut am si eu o intrebare: A inceput sa-mi creasca par la fund si nu stiu cum sa ma epilez, imi puteti da sfaturi?
Doresc raspunsuri serioase! Chiar nu stiu ce sa fac.
Sunt baiat!

Răspuns Câştigător
| Xdreaper21 a răspuns:

Daca esti nudist epileazate daca nu lasa-l dracu acolo ca doar nu faci sex an*l si tu esti cel care primeste

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Lasa-te de sportul asta. Nu este nevoie sa te razi. Si spala-te si tu mai des mai ales dupa scaun. Nu de alta dar risti sa faci matreata maro si atunci nu e bine. La ultima faza am glumit dar la prima nu. Firele alea nu trebuiesc epilate mai ales la barbati