| anonim_4396 a întrebat:

happy am si eu o intrebare, eu si prietenul meu ne-am inceput viata sexuala de 1 luna si ceva thinking, big grin. Nu m-a dezvirginat pana acum, dar o facem asa. Nu ne protejamhee hee, el intotdeauna a ejaculat afara. Sunt sanse sa fiu insarcinata? Nu am avut nici-un simptom, pana acum. Multumesc not worthy

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca o faci, cum mama naibii nu te-a dezvirginat?!

Eu cred ca habar n-ai despre un contact sexual!

Si normal ca poti ramane insarcinata, din moment ce pe el il doare buzunarul sa ia un prezervativ ca sa aiba grija de tine si de viitorul vostru! Dar observ ca placerea lui e mai presus de bolii venerice si sarcini nedorite!

Deci, pe scurt, nu mai esti virgina si esti posibil insarcinata!

Esti inconstienta si el un magar!

| RXN a răspuns:

Ah, da...intrebare de om prost.Cum o faceti daca nu te-a dezvirginat? Nu ti-a rupt himenul sau cum? Virgina nu mai esti daca ai relatii intime, oricum.In fine, n-am inteles nimic.

| ATHOS a răspuns:

Riscul ca atare exista!

| thereforyou a răspuns:

@amelya
Se pare ca tu esti cea varza, mintal.

| Rebecca a răspuns:

Cum adica nu te'a dezvirginat dar o faceti asa? thinking explica te rog

| ßέßέ a răspuns:

Tu habar nu ai cu ce se mananca sexul da il practici raised eyebrows. Ciudata chestie! Mai uita-te pe net si mai informeaza-te sa nu te trezesti cu vreo boala sau cu vreun bebe!winking

| Dorinel a răspuns:

Daca v'ati inceput viata sexuala si nu te'a dezvirginat inseamna ca baiatu e ipotent... o are cat un chibrit!

| Sophie_6140 a răspuns:

Daca te-a penetrat oricat de putin, te-a dezvirginat. Daca nu, atunci nu prea inteleg ce faceti thinking mimati actul eventual. Fara penetrare nu exista sarcina.

| alexa_3497 a răspuns:

BUNA fata nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu lasa in tine intelegi si in al 2 rand crede-ma sincer nu cred ca te doreste destul de mult cat sa va iubiti fara frica si daca i-ntro luna nu tea dezvirginat e varza eu in 2 zile am fost dezlaughing)))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu cred ca faci oral daca zici ca nu te-a dezvirginat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O faceti inbracati?

| saddasdasdad a răspuns:

Unde ti-o trage? la pasarica?