| anonimus_1754 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare in timpul actului sexual dupa o perioada de miscare nu imediat cand intoduce penisul in vagin, prietenului meu i se culca penisul si dupa se duce face un dus o pauza in care sustine ca il dor ouale si dupa mai incercam o data ca sa se termine sa nu il mai doara si reuseste sa se termine! care este problema lui? Nu i se intampla tot timpul dar s-a intamplat de cateva ori, el spune ca de la pozitie ca il stang dar normal nu ar trebui tot timpul sa pateasca asa pentru ca nu se intampla tot timpul acest lucru in pozitia respectiva? Va multumesc anticipat pentru raspuns!

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Aveti nevoie de niste ore de educatie sexuala. Voi nu va stiti f. tehappy.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

De acord cu @ANDREEA. vorbeste cu el.

| Angelina01 a răspuns:

Fata! am ramas stupefiata de ceea ce ai sp inseamna ca nu are placere indeajuns atunci cand faceti dragoste cel mai bine vb cu el si lamuriti anumite lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are emotii

| gabitsa_8705 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce se intamplawinking. nu mi se pare ceva logic.