| CartofulVesel a întrebat:

Ce se intampla daca in timpul actului sexual prezervativul ramane in vagin?

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Il scoti cu penseta frate

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O căcare mare, o apucă pe domnișorica

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se va intampla absolut nimic daca prezervativul fiind prea larg pe penis va luneca si se va pierde la un moment dat in vagin si inca nu a avut loc ejacularea. Pur si simplu se scoate si se arunca la cos...cel de gunoi. laughing Problema poate deveni mai grava daca femeia este in acel moment in perioada fertila si mai devreme de "accident" a avut loc si ejacularea.

| Emilian65 a răspuns:

Nu se intampla nimic, bagi mana si il scoti.

| Steam321 a răspuns:

Nimic

| MadagasHardwell a răspuns:

Sigur femeia o sa fie mai satisfacuta in momentul cand o sa extraga prezervativul din vagin decat ai facut-o tu in timpul actului

| LoveTheWayYouLie1 a răspuns:

Atunci te bazezi pe noroc. Șansele să rămână însărcinată sunt aproximativ aceleași ca și în cazul în care nu v-ați fi protejat.