| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de un baiat.il plac de foarte mult timp.cam de un an si ceva. dar nu am curaj sa il intreb daca ma place deoarece mi-e teama de esecsad. chiar daca prietenele imi spun ca sigur te place.eu nu stiu ce sa cred.adica.se uita la mine. face glume.dar.cateodata isi cam bate si joc.sau asa mi se pare.sau.daca m ar place nu ar vb tot timpul cu mine? cand sunt pe mess.ma baga cateodata in seama.dar.nu stiiu ce sa fac.mai ales ca el e un baiat foarte orgolios si nu stiu daca ar recunoaste ca ma place.crying

3 răspunsuri:
| Gotenks a răspuns:

Treaba este sa i-l intrebii, doar asa vei stii daca te va respinge sau daca iti va accepta prietenia. Actioneaza cat mai repede pana nu ti-l fura careva.

| alexandramontana a răspuns:

Nu te teme, incercarea moarte nu are adica ia-ti puti elan si intreaba-l dar ai grija ca tipii orgoliosi sunt persoane foarte sensibile(adica nu poti sal enervezi) poate mai tarziu o sa regreti...

| mariantelegan a răspuns:

Ba pune pe o prietena sa il intrebe si daca zice ca da te duci si u la el si il saruti ca si eu asa am patit cu o fata da din pacate m-am despartit de ea starstarstar