| xDirectioner5 a întrebat:

Mie imi place de un baiat, prietenele mele cele mai bune stiu ca-l plac, dar ele zic ca si el ma place pe mine, sta cu mine in pauze vorbim, stam in aceeasi banca, dar nu stiu ce sa zic, o amica de-a mea tot la fel se intelege cu el, si acel baiat, o baga aproximativ in seama la fel ca pe mine, adica cateodata, dar nu stiu ce sa cred, si nu, nu vreau sa-l intreb, alta solutie, ceva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu asta e si chestia, sa-si dea seama? Spune-i.

| xDirectioner5 explică (pentru anonim_4396):

Pur si simplu nu pot, cum sa afle altcumva? Toti prieteni il intreaba, pentru ca isi dau seama ca el vine sa vorbeasca cu mine, si el zice ca ii place de unu cu 4-5 ani mai mare ca el, si acea fata nu stie ca exista. Cum sa fac? Fara sa-i zic!

| xDirectioner5 explică (pentru xDirectioner5):

De una, scuzati-ma

| xDirectioner5 explică:

Alta solutie imi trebuie, baiatul isi da seama repede, un gest, ceva