| meryyyyyyyy a întrebat:

Buna am si eu o intrebare ma intarziat menstruatia 3 zile la ce ma pot astepta tinand cont ca m-am protejat?

Răspuns Câştigător
| larysa22 a răspuns:

Poate esti racita poate o dereglare hormonala etc, dar pentru orice dubiu fa un test de sarcina si viziteaza un madic ginecolog.

5 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Daca ti-ai inceput viata sexuala de curand, atunci din cauza asta iti intarzie menstruatia tongue Daca intarzie 5-6 zile cumpara un test de sarcina si fa-l in a7a zi de la ultimul contact sexual tongue la prima ora a dimineti, pentru ca mai tarziu exista riscul sa fie rezultatul gresit.

| Chimilica a răspuns:

Pai menstruatia intarzie cateodata, nu numai tie ci tuturor. Nu te speria, nu este nimic grav. Succes

| Pysu a răspuns:

Nu te poti astepta la nimic atata timp cat te-ai protejat. E ceva pur si simplu normal sa iti intarzie, chair daca nu s-a mai intamplat pana acum.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu te speria!
Daca zici ca te-ai protejat nu e nimic in neregula, poate esti doar racitahappy
Bafta!

| Silvya18 a răspuns:

La nimic inca, daca nu incepe in 7 zile fa un test.