| Radu_Casi_Casandra_1998 a întrebat:

Buna am și eu o întrebare mai mult pentru Baieti partenerul meu de cate ori facem sex al doare foarte tare în zona intima și ai singereaza când se termina ce poate fii

9 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

E stricat, te rezolv eu.

| mihai69 a răspuns:

Nu ştiu ce poate fi, dar un lucru ştiu sigur: trebuie să meargă la medic urgent.
Nu e firesc să sângereze - e semn sigur de afecțiune.

| Radu_Casi_Casandra_1998 explică (pentru mihai69):

El zice ca al doare și când o baga și când se termină are dureri de nu le suporta sângerează dar nu mult un pic nu știu ce să zic poate fii dela Ata aia sa se rupe?

| sofisis a răspuns (pentru Radu_Casi_Casandra_1998):

Pai aia nu se rupe cate putin la fiecare partida. Normal ar fi sa se rupa si pa. Nu e deloc normal ca sangereaza ....deloc.

| mihai69 a răspuns (pentru Radu_Casi_Casandra_1998):

Dacă sângerarea este pe exterior, în zona „aței", atunci e clar - o are mai slabă, sau diferența dintre organele voastre e foarte mare (el e mai gros decât ai putea tu primi cu ușurință), sau nu ești destul de „udă" și se rupe / crapă la fiecare contact.
Dacă e așa, nu e chiar panică mare.
Dacă însă sperma are ÎN ea sânge - atunci e urgență medicală.

| mihai69 a răspuns (pentru sofisis):

Din păcate, se poate și „câte un pic"...
Și dacă nu are răbdare să se vindece, la următorul contact se redeschide rana...

| Radu_Casi_Casandra_1998 explică (pentru mihai69):

Noii suntem de 5 anii împreună dar nu s-a întâmplat nici o data pună acum de vreo o săptămână chestia asta ori cum Mersi de răspuns o sa vede mai o zi doua și dacă nu-i dela Ata sigurat merge la doctor ca Multumesc și va pup

| sofisis a răspuns:

Ii sangereaza....penisul? Pe bune? E naspa. Trebuie musai sa mearga la control. Nu e deloc normal.

| Radu_Casi_Casandra_1998 explică (pentru sofisis):

Ai sângerează doar când se termină nu mult un pic