| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare... mi s. a terminat stopul pe 5.07. iar pe 9.07am facut dragoste cu prietenul meu si s. a rup prezervativul.am luat pastila de a doua zi dupa 6 ore... iar la 6 zile adica pe 15.07 mi. a venit iar stopul. si pe data normala nu mi. a mai venit este normal? poate sa-mi vina pe data de 15.08 din cauza pastilei?

4 răspunsuri:
| Aanyaa a răspuns:

E o dereglare din cauza pastilei, e normal

| Aanyaa a răspuns:

@KompaqtRevine, ba ia mai cara-te tu de aici cu prostiile tale!

| alina_1454 a răspuns:

De obicei pastila de a doua zii i-ti deregleaza ciclul se poate intampla ca ciclul sa-ti vina de 2 ori in acceasi luna depinde doar de organismul tau

| cristinam_9161 a răspuns:

Pai asta m.a speriat si pe mine ca mi.a venit de doua ori in aceiasi luna mi.am facut si testul de sarcina mi.a dat negativ, dar imi este foarte frica astept luna asta ...va multumesc!:*