| Alina14_7933 a întrebat:

Buna happy. Am si eu o intrebare. Nu va retin mult big grin. Deci. ia uite cum sta >treaba:.
Ma atrage un baiat foarte tare, dar FOARTE tare. Insa fizic. De cum il vad, imi vine sa ii sar in gat si sa-l sarut pana nu mai pot laughing.
Stiu, stiu. Sunt ciudata. Dar asta e, presupun ca e din cauza pubertatii. Insa noi nu prea aveam subiecte comune de discutie. Daca ar fi sa stau cu el 3 ore sa zic, 2 jumate l-as saruta.
Si simt ca exista ceva chimic intre noi. Parca ne atragem ca doi magneti. Chiar daca asta suna cam metaforic.
Oricum, concluzia e ca nu imi place de el ca si un iubit. L-as saruta si atat straight face.
Deci, ca sfaturi, ce ma sfatuiti? Daca simt ca vrem amandoi, sa il sarut? Dar nu "sarut ventuza", sarut adevarat. Sfaturi? xD.

- fundita cel mai bun si folositor raspuns. :*
- Mersi pentru timpul acordat big grin.

Răspuns Câştigător
| angel4v3ryour a răspuns:

coolin concluzie vrei sa ti-o pui cu el si atat!

1 răspuns:
| EuCuTine a răspuns:

Eu zic sa stai cu el doar 2 - 3 ore si sa iti cauti un adevaat iubit cu care sa te intelegi bine, sa arate bine si sa te intelegi.