| andreea_6511 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. pe data de 18 ianuarie am facut sex neprotejat dar pana acum mi a venit ciclul regulat adica la 28 de zile. exista oare sansa sa fi ramas gravida? ast rasp.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din momentul in care ti-a venit prima data regulat ai primit raspunsul la aceasta intrebare. Adica NU

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Noi nu suntem nici ginecologi nici nu suntem de fata ca sa stim. happy Du-te la farmacie si ia-ti un test de sarcina. Trebuie sa-ti asumi responsabilitatea asupra greselilor si neatentiilor. Nu inteleg de ce nu folosesti prezervativ sau de ce nu iei anticonceptionale?

| deedeelina a răspuns:

Daca ti-a venit, nu esti gravida. Incearca totusi, daca tii neaparat, un test de sarcina. :*

| Dakota a răspuns:

Uite. nimic nu este sigur. mai bine sa ti iei un tast si vei vedea sigurhappy

| Sofletzel a răspuns:

Nu daca ti-a venit ciclul nu poti fi insarcinata.Stai pe pace.

| kyttu a răspuns:

Depinde...daca a ejacuat in tine. Eun iti recomand un test de sarcina