| Byutza_8714 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru baieti cum arata fata visurilor voastre?

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Eleganta,desteapta,draguta nu neaparat cine stie ce frumuseste,desteptuta,putin fitoasa (doar putin!),sa nu ma insele sa tina la mine adica sa fie ceva serios si de lunga durata,Preferat bruneta,inalta nu pitica,sa stie cum sa se imbrace (sexy dar nu prea sexy incat sa para o curva ca unele fete-.-),sa fie putin perversa (doar PUTIN) si sa fie genul care petrece mult timp impreuna, adica sa stam mult timp impreuna si sa ma iubeasca, fara inselatorii sau alte tzepe!

11 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Fata viselor ar vrea sa fie-romantica, dulce, sensibila sa ajute oameni cand au nevoie (adica sa fie de treaba saritoare), sa aiba simtu umorului, sa fie mai timida dar nu (exagerat) draguta, visatoare, sa ma iubeasca pentru ce sunt, nu pentru ce nu sunthappyCe ma deranjeaza la o fata este indifernta, fitele, prostia, etc.Aspectul fizic nu ma prea intereseaza, nu ma intereseaza sa aiba corp frumos s-au mai stiu ce, dar cel mai mult la o fata imi plac ochii si zambetul.Eu daca la fiecare fata ma uit in ochii ei vad ceva special, nu stiu dar poate si (altu) dar cel putin eu asa vad.Si sa nu prea aibe prieteni, sa ma lase pe mine singur si ea sa se duca cu prieteni, mai bine cu mai putini prietenihappyCam asa vreau sa fie fata "visurilor mele" dar nu stiu daca se mai gasestehappyPa, pa

| JustMeCata a răspuns:

Sa fie bruneta, frumoasa, inteligenta, sa fie negrutza, sa aiba fese si piept bun si sa ne intelegem.

| Byutza_8714 explică:

Hai baieti mai cu tupeu!

| Byutza_8714 explică:

Totusi mai vreau raspunsuri plizz

| newname a răspuns:

Scurt clar si cuprinzator Jessica Alba eaca asa trebuie sa arate

| tzintzi a răspuns:

Vreau sa fie desteapta, frumoasa, sa nu fie prea mica, 1.75- 1.78.
Nu am pretentii la par (doar sa nu fie vopsita aiurea), as prefera chiar sa fie mai desteapta ca mine pentru a putea comunica perfect cu ea.
Sa fie si putin timida (nu exagerat), sa aiba simtul umorului si cel mai important daca s-ar putea...sa ma citeasca din priviri asa cum fac si eu cu majoritatea persoanelor laughing

| gabytzuku a răspuns:

Un suflet bun si afecti si o faa cel putin draguta si cat vine vorba de forme oricum o sa faca ea candva asa ca doar atat dupa parerea mea(si sa nu exagereze cu fardurile cc isi strica tenul ala frumos)

| zSanta a răspuns:

Sa aiba spate fata si talent laughing

| Roby1992 a răspuns:

Ubita mea problema e ca tu esti fata visurilor mele si asa ai sa ramai mereu, te ubesc ingeras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici-un caz cele de genul lui Byutza, care se da prea importanta de cade-n gropi, pentru mine fata potrivita trebuie sa fie isteata si cu suflet

| Adynho106 a răspuns:

Andreea Mantea, Eva Mendez, Mila Kunis, Simona Patruleasa, Luiza Bogdan, Madalina Ghenea, Antonia, Xonia, Alyshia Keys, Suave Nayer!