| RougeEttiquete a întrebat:

Cum arată fata visurilor voastre?(pentru băieţi)

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Pai o fata cat se poate de simpla fara chimicale la ochi si la unghii si sa fie draguta din punct de vedere moral,si ar mai fi simtul umorului, asta conteaza pentru mine cel putin la o fata, nu vreau o persoana care sa fie inchisa in ea, doresc sa vorbeasca deschis tot ce-i convine si ce nu, o zi placuta sa ai!

1 răspuns:
| Hevnoraak a răspuns:

Am visat-o odată dar nu i-am văzut fața.Asa că nu pot să-ți descriu chipul, dar pot să spun ca avea pielea fină și un trup natural simetric.