| clopotica28 a întrebat:

Baieti,cum arata fata visurilor voastre?

Răspuns Câştigător
| hecamefrommetalland a răspuns:

Am mai dat odată același răspuns la o întrebare asemănătoare și am primit funda,la asta nu o doresc și nici nu am nevoie.
Îmi place nebunia,romantismul spontan, dorința nebună de a apăra și de a lupta pentru ceea ce dorește și iubește.
Fizic nu am preferințe, poate doar o simpatie față de o culoare de păr, dar care nu e obligatorie, fiind indiferentă în preferințe.

5 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Blonda, bruneta sau satena, forma parului nu conteaza, par lung sau cel putin pana la umeri, ochi caprui, slaba, supla, sa ma iubeasca cu toata sinceritatea si cu toate defectele care le am si restul nu prea conteaza.

| Iubibilăă a răspuns:

Pai eu sunt fata si zic despre baiatul meu ideal.
Paaai, as vrea sa fie bun la suflet, frumos.
Pa, pa.
Tu?

| Wehes a răspuns:

Sa ma accepte cu toate defectele mele, sa ma iubeasca cum sunt, mai mult nu este nevoie.

| Dlkee a răspuns:

Nas' mare. Si eventual cu o matura :
))))

| mariansergiu93 a răspuns:

Blonda cu ochii verzi, sa fie geloasa, sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt, sincera, si cam atat.