| Barbati4Femei a întrebat:

am si eu o intrebare pentru fete in special am 19 ani si fosta mea iubita tot imi da sms-uri ca sa ma intalnesc cu ia, sa merge la ia acasa si sa facem sex si chesti din acestea ce sa facsad? dau fundita la cele mai bune rasp!

Răspuns Câştigător
| ktina a răspuns:

Daca e fosta prietena, inseamna ca nu mai vrei sa mai ai nimic cu ea, odata ce te-ai despartit de ea nu tr sa te mai intereseze nimic ce face ea, las-o sa scrie, ar fi bine nici sa nu citesti sms-urile trise de ea.
Ea are un scop, sa te intorci la ea, vazand ca nu te poate cuceri, poate ar vrea sa ramana insarcinata de la tine, si atunci (se gandeste) te are laturi.

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fii baiat destept! Din cate inteleg,pe moment nu ai partenera? Asa ca pana faci rost de alta, foloseste-o pe asta, daca tot te roaga! Nu!

| onasis1961 a răspuns:

A! Gata gata sa uit! Daca ai partenera, atunci ar fi bine sa le folosesti pe ambele! Ca nu se stie nici o data!

| AnnY98 a răspuns:

Pai daca e fosta...ar trebui sa nu te duci la ea...depinde ce simnti uh pentru ea

| liveforsport a răspuns:

Nu frina, ia-ti un prezervativ si tundeobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci odata la ea si da-i ce vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...Simti ceva pentru ea? Are prieten? Esti intr-o relatie cu cineva? Mai intai trebuie sa iti pui aceste intrebari. Si sa raspunzi la aceste intrebari singur. Daca simti ceva pentru ea, nu are prieten si nici tu nu ai o relatie cu nimeni, poti sa o faci. Insa daca nu simti nimic pentru ea, va fi o irosire de timp. Sper sa faci o alegere buna! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te consideri norocos.

| melonpie a răspuns:

Daca si tu iti doresti asta si esti sigur ca nu o sa se lase cu consencinte, du-te! Dar mai ales daca e prima oara ai grija sa fi sigur de ceea ce simti pentru ea pentru ca trebuie sa fie ceva special pentru toata lumea! ( si grija la protejat )winking