| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca am visat ca o prietena s-a impacat cu fostul ei? Poate pare cam stupida intrebarea, dar sunt curioasabig grin. pup

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

S-ar putea sa se intample!happy

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu inseamna nimic deosebit, un simplu vis!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Înseamnă ca ai visat...nu are ce să însemnestraight face

| DeeDee a răspuns:

Ca undeva in adancul sufletului tau, fie ca esti constienta sau nu, o parte din tine isi doreste sa se impace^^

| emma_6707 a răspuns:

Inseamna ca poate prietena ta ti-afacut capul [prea] calendar referitor la el si ca sa te salvezi, in vis i-ai facut sa se impace?:devil)

| f a răspuns:

Am avut acelasi vis acum o spatamanalaughing. culmea s-a intamplat doua zile mai tarziu, dar s-au despartit(din nou) searabig grin. dar eu de obicei am viziuni de'astea, asa ca nu m-am speriat de cele intamplatebig grin. dar cred ca a fost o coincidenta; probabil ca iti este o prietena buna si ti-a povestit ca vrea sa se impace cu el, iar tu doar ai visat vorbele acesteia cu chipurile lor(e doar o presupunere)

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Poate se vor impaca...happy