| sgirl a întrebat:

am si eu o intrebare...Sexul oral este obligatoriu intr-o relatie? Mi se pare destul de oribil.

9 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu este obligatoriu. Dacă nu vrei sex oral, nu faci. Nu poți să fii forțată să faci un lucru care ți se pare oribil.

| harciog a răspuns:

Nu-i obligatoriu dar o mica demonstratie acolo ca ii iubesti fiecare cm de corp este.Asa ca ori vrei ori nu te mai intreaba.

| Tania a răspuns:

Nu este.
Nu ne obliga nimeni sa facem nimic din ce nu vrem, tot ce facem este alegerea noastra.

| Heather2001 a răspuns:

Nimic nu este obligatoriu sau imposibil intr-o relatie.Citez:"In dragoste si in razboi totul e permis."winkingDaca il iubesti, fa-o si nu vei regretahappypupici

| Rockart a răspuns:

E alegerea ta. Nu te obligă nimeni să faci ceva ce nu ţi se pare ok.

| Bianca1001Bia a răspuns:

Nu nu este nu vrei nu o faci si gata

| LaraClarice a răspuns:

Nu, nu este. Daca nu vrei nu faci.

(Http://www.ptroa.co.il/petition/ semneaza si da-o mai departe)

| Aℓiix a răspuns:

Depinde daca partenerul doreste. Daca este de treaba si te va intelege ca nu iti place atunci nu trebuie.winking

| NicoPreety a răspuns:

Nu e obligatoriu.