| elisatee21 a întrebat:

Sexul oral este obligatoriu intr-o relatie?
Funda

Răspuns Câştigător
| CLCQ a răspuns:

NU. Actul sexual, in general, este consensual, deci si cel oral este la fel. Si mare atentie la igiena. Sunt cateva afectiuni care nu au simptome la ambii parteneri, se poate transmite de la unul la altul dar la unul se manifesta si la celalalt nu.

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu, ii doar misto

| RAY a răspuns:

Dragostea nu este o obligatie sa stii

| mihai69 a răspuns:

Într-o relație NIMIC nu e obligatoriu - totul trebuie să fie liber consimțit și reciproc acceptat.
Altfel, se cheamă viol și se pedepsește.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este obligatoriu. Este optional laughing

| Kaℓi a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sau bonus! de impacare, la aniversari sau cu ocazia sarbatorilor nationale cu liber de la guvern.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kaℓi):

Numai la oral nu se gandesc la impacare presupun.
Acolo trebuie ceva mai pasional, desi... nu neg ca asta nu ar fi pasional laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu ma pot gandi la o existenta mai trista... Bine, asta daca eliminam cuplurile care se cearta si se impaca zilnic.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| floringabor a răspuns:

Sexul vaginal intre sot si sotie este obligatoriu caci fara sex vaginal nu ai cum sa ai copii. Celelate nu sunt obligatorii ci sunt optionale