| MariaMaia879 a întrebat:

Hello! Ce parere aveti despre sexul oral? Cum vin imediat se pare? Cat de necesar e intr-o relatie si daca va face placere sa=l practicati? Si mai am o intrebare: ce gust are pisicuta?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Chinezii manincă pisici intreaba i, ce gust are mîțalaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral se practica intre parteneri de comun acord si produce placere cand se face reciproc si concomitent (pozitia 69), ca amandoi partneri sa simta ceva. Se poate face si pe rand, preferabil intai fatei, acre are nevoie de mai mult timp sa se excite si apoi baiatul.
Organele sexuale trebuiesc pregatite foarte bine in prelabil, dupa o spalare cu apa calda si sapun.
Prezervativele sunt necesare si chiar utile, fiindca indeparteaza orice urma de secretie, facand sexul oral mai atractiv, pentru ambii partneri.
Pisicuta si chiar soricelul nu au nici un gust, daca folositi prezervative, asa cum ar fi normal si sanatos, puse pe penis si vulva, la fata.
Cumparati prezervative cu gust de fructe, daca aveti reticente.

| Mosotti a răspuns:

Mie personal nu mi se pare ok pentru mine, mi se pare cam neigienic, dar nu imoral, imoral e sa faci infractiuni, sa faci rau la altul, nu un bine, ce dracu!
Cui ii place, e f okey sa il practice, nu vad nici o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gust nu prea ar trebui să aibă dacă te speli.
Am aceeași părere ca despre basmele orale, necesare din neam în neam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba ar trebui, nimic nu se compara cu o pisicuță transpirară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc necesar, mai ales că în unele cazuri e făcut mai mult pe partea de dominare/control ci nu pe iubire, e scârbos dezgustator, îmi vine să vars numai când mă gândesc la așa ceva.

Nu știu gust are, dar bănuiesc că e buna pisicuță udă. Data cu un pic de sciupit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl consider degradant, scârbos și imoral. N-am încercat (și nici n-o să încerc) dar îmi închipui?

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Sexul oral tine de dorinta membrilor cupului. Mie unuia imi place sa fac. Tuturor partenerelor mele le-am facut. Am avut si partenere/iubite care nu vroiau nici sa auda de sexul oral. Il considerau o perversitate.
Cat despre gust, daca e pastrata igiena, nu ar trebui sa aiba nici un gust.

| armand69 a răspuns:

O parere buna, foarte necesar, un gust superb

| SetYourselfFree a răspuns:

E scârba, e o deviere de la comportament sexual.Persoanele care il practica renunță la demnitatea lor.

| TheGamerCat a răspuns:

Are gust de carne da ce esti tu mai canibaL?

| Bibi69c a răspuns:

Si eu credeam ca e ceva dezgustător înainte sa încerc. Prima data am încercat asta cu soțul meu, de altfel și primul bărbat din viata mea, mai exact la 16 ani. Nu ma mândresc cu asta, dar hormonii erau puțin greu de stăpânit și am încercat sexul oral. Prima data mi s-a părut ceva ciudat, niciun gust, nicio senzație. Ulterior El a plecat în străinătate la munca și a revenit când eu am împlinit 17 ani. Atunci mi-am pierdut virginitatea și atunci am dat de gust sa zic asa, sexului oral care acum îmi place. E ceva reciproc, amândurora ne place sa ne oferim Acesta plăcere. Iar despre gust, din ce mi-a zis el, nu ar avea gust a nimic. La fel spun și eu, sperma e puțin sărată, am încercat ce am citit pe internet despre zeama de ananas dar a fost o porcărie totala, a avut gust și mai rău.