| AaaFetitza a întrebat:

si va rog mult sa imi dati niste sfaturi. Eu acum 1 an jumate am fost cu un baiat. si ne-am despartit. si in prezent sunt intr-o relatie dar ma tot gandesc la fostul. cum sa numai ma gandesc la el, cum sa-l scot din minte? Va rog ajutati`ma!sad

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Inseamna ca inca il iubesti, o sa il uiti in ziua in care nu o sa mai simti nimic pentru el, daca actualul nu te multumeste intoarce-te la fostul daca te accepta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cum sa nu te mai gandesti la el asta ei bine sti doar tusi poti rezolva doar tu dr daca acum esti intr-o relatie ar trebui sa incerci sa nu te mai gandesti la fostul adica na viata merge inainte si nu trebuie sa te mai uiti inapoi in recutwinking mult succes