| Robson a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Tot incerc sa vb cu o fata de care imi place dar nu prea stiu ce sa ii spun. Ma puteti ajuta va rog :*

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Puteti vorbi despre hobbyurile voastre, despre ce mzuica ascultati, ce filme/carti v-au placut, ce planuri aveti pentru vacanta de4 iarna si pentru Craciun/Revelion, ce facultate/liceu vreti sa urmati etc. Fii glumet, povestetste intamplari amuzante, spune bancufri, insa niciodata nu fa glume pe seama ei sau glume care sa o vizeze pe ea direct sua indirect, fa-o sa rada mereu si sa se simta bine cand vb cu tine, poti sa-i faci si unele complimente, de genul:"Imi plac ochii tai/imi place parul tau/zambetul atu!", "imi place sa discut cu tine, esti o persoana intelienta si simpatica!", "Esti asa drgauta, imi placi mult!", "Iti sta bine cu rochia asta/bluza asta/in culoarea asta!", etc, trimite-i pe mess melodii de dragoste, din care sa reiasa ca o palci, da-i likeuri pe facebook la toate pozxele ie si fa si unele comentarii la catvea poze, gen : "Ce frunmoasa esti in poza asta!", "Esti foarte fotogenica si draguta!"etc. Apoi, poti s-o inviti la un suc sau la o plimbare ceva si sa o iei de mana si sa-i spui ca o placi mult si apoi 9o intrebi daca ar dori sa fiti impreuna. Daca raspunde da, poti sa o iei in brate si sa o satruti. Bafta si sa auzim de bine!

1 răspuns:
| blackribbon a răspuns:

Buna,poti incepe conversatia cu ea vorbind despre ceva ce ii place si ea va continua, succes happy