| bebenobbel a întrebat:

vag 2 min. Am avut o relatie cu o fata timp de 6 luni. Timp de 6 luni a fost frumos, noi am umblat pe ascuns, motivul ea avea 25 de ani iar eu 18, masa nu era de acord cu noi. Dupa acest timp eu i-am zis ori este alba ori negra, bine inteles ca fata nu a vrut sa mergem mai departe, adica sa afle masa sa fie totul ok. a spus ca ea nu ma vede ca pe barbatul ei, dar ma iubeste. Eu in cateva zile am decis sa plec din tara, ea in ultima zi a aflat si ne-am inpacat. eu nu mai puteam da inapoi deci am plecat. Am ajuns IN Italia, am vb cu ea la tel 3-4 zile, dupa care ea mi-a zis ca am terminato, pe motiv ca toti prieteni mei ii spun ca am zis eu ca o tin de fraiera si mai multe. Credetima ca eu o iubesc enorm de mult si as vrea sa ma impac cu ea ce ziceti se mai merita? Si am uitat sa mentionez ca ea o singura relatie a mai avut pana la mine, a stat cu un baiat timp de 5 ani.

Funda
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

O fi ea mai mare ca tine si ar trebui sa aiba mai multa minte ca tine fara suparare zic asta, daca la 25 de ani o camanda masa sa fim seriosi e prea de tot in fine nu comentez dar daca ea a dat inapoi ca s-a terminat nu te iubeste cu adevarat sincer vb eu aveam varsta ta cand a vrut sa vb cu un baiat cu 5 ani mai mare bine aici nu e mare varsta dar si la mine maica mea nu a fost de acord cu relatia asta si nu va fi niciodata si am ajuns sa ne casatorim daca ma luam dupa ea cine stie cu cine ma marita dar nu m-am lasat am luptat si a lluptat si el pentru mine si am mers mai departe nu am dat napoi ca ne iubeam sincer daca ea a dat napoi nu e sincera cu tine poate te iubeste dar nu sincer si nu e dispusa sa lupte pentru tine deci nu e de tine uit-o in concluzie

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu cred ca ai cu cine sa te impaci, las-o sa mearga cum o bate vantul, daca nu se tine si ea, nu ai cum sa o tii tu singur.

| Alcyon a răspuns:

Uit-o. Daca dupa doar sase luni vrea sa se desparta, e clar ca nu da doi bani pe relatia voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O relatie la distanta nu o sa reziste, maiales la diferenta de varsta happy

| CostaMate a răspuns:

E bine sa te lupti pentru persona iubita dar trebuie sa stii cand sa te opresti, in cazul tau, e bine sa te opresti. Ce am inteles eu: ne certam, ne impacam, ne certam iar, hai sa ne impacam; nu merge asa, gaseste alta fata care sa merite