| Bixuuuuuu a întrebat:

..Am si eu o intrebare.voi ce stiti de fertilitate? Cum iti dai seama ca esti fertil? Si care sunt factorii care au dus la aceasta? Va rog sa-mi imi raspundeti..rog seriozitate! Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| cristiiiiiii a răspuns:

Poti afla printr-un set de analize care iti pot arata exact daca esti sau nu fertil

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur dar banuiesc ca esti barbat(baiat).In mod normal, poti afla doar din analize.Sunt insa anumite persoane, care pot vedea, dincolo de mintea umana, adica iti pot spune, fie vazandu-ti sperma(are o anume compozitie), fie ca au darul de a vedea acest lucru.Ai grija sa nu cazi pe mana excrocilor pentru a afla asta.Mult noroc.

| Bixuuuuuu explică (pentru anonim_4396):

Nu..sunt fata.dar nu am putut sa imi pun alt nume happy..si nu e ceea ce vreau sa aflu eu straight face