| stefystefania a întrebat:

am si eu o intrebare. vorbind la general, cum sa procedezi cand vezi ca timpul tau depinde de fiinta iubita, cand vezi ca iti lasi toti prietenii pentru el ca nu mai ai pe nimeni altcineva decat el si realizezi ca nu e bine ca poate te va lasa si vei ramane singura? poate nu ma exprim exact cum ar trebui cu intrebarea asta dar mi s a intamplat de curand sa aiba alte planuri m am simtit groaznic.

1 răspuns:
| Ygorr38 a răspuns:

Pana la o anumita varsta cred ca ar trebui sa nu te implici emotional prea multhappy
Eu unul m-am implicat emotional foarte mult si acum sunt insurathappy

Deci...nu ar trebui sa iti neglijezi prietenii doar de dragul persoanei iubite tie.
Nu are logica, ca te poate dezamagi oricand asa dupa cum ai vazut