| Mihaitza18 a întrebat:

am si eu o intrebare:vreau sa stiu un lucru:oare mai este virgina prietena mea daca i-am bagat in vagin un deget destul de adanc si penisul odata(dar tin sa mentionez ca nu a fost in erectie cam deloc). Vreau sa stiu daca este virgina fizic, daca se duce la ginecolog ce iar spune acesta.MUltumesc!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este virgina si ginecologul va vedea macar ruptura partiala a himenului.

| Mihaitza18 explică (pentru Brigaela):

S-ar vedea o ruptura a himenului chiar daca cand am incercat sa bag a 2a oara degetul o durea si nu ma lasa sa il bag adanc? Multumesc

| Brigaela a răspuns (pentru Mihaitza18):

Da, sigur ca da.

| Mihaitza18 explică (pentru Brigaela):

Mutumesc Brigaela

| foxi a răspuns:

Nu mai e virgina! Daca i-ai bagat-o gata cu virginitatea!

| Mihaitza18 explică (pentru foxi):

Pai am bagat-o f putin, nu eram in erectie totala

| Betty a răspuns:

A curs sange? daca da, atunci nu mai e virgina. si asa cum spune si @Brigaela himenul se poate rupe si partial iar atunci nu curge sange, si ginecologul isi da seama...

| Mihaitza18 explică (pentru Betty):

Nu a curs sange absolut deloc, si cand a incercat sa bage degetul a2a oara ma durea la fel de tare ca si prima data.