| lucian_9242 a întrebat:

Am si eu o intrebat putin mai intima, sunt intr-o relatie si evident m-am culcat cu prietena mea de 4 ori pana acum si de fiecare data dupa ce am facut-o mi-am zis ca ea nu sa simtit bine( nu a simtit nimic, doar un pic la inceput), si ca nu ar fi din cauza mea si ca ar fi avut ea niste probleme, ce credeti ca as putea face cu urmatoare ocazie?, cum sa o fac, sa simta si ea bine?( ce pozitii)rog seriozitate daca se poate. puteti sa imi raspundeti si pe mess :lus_bad_boy

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,poate ca nu e indeajuns de relaxata,fiind la inceput dureaza ceva timp pana va acomodati,pana va simtiti in largul vostru si pana cand ea se poate lasa purtata de val.
Incearca sa fi tandru cu ea,sa vezi unde si cum ii place sa fie sarutata si mangaiata, inainte de actul sexual sa existe un preludiu mai lung, ca sa se excite mai bine.In legatura cu poztiile nu stiu sa iti spun,depinde cum ii place,incercati mai multe pozitii si vezi cum se simte mai bine. Oricum pentru inceput cel mai bine e poz. misionarului, adica tu peste ea, apoi puteti sa incercati si altfel.

3 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Incearca sa gasesti pozitii care sa o satisfaca si vb mai mult despre asta ca sa gasiti o rezolvare.

| TheDaffodil a răspuns:

Nu inteleg, cand spui "nu s-a simtit bine" te referi la faptul ca nu a avut orgasm, sau la faptul ca a avut o senzatie neplacuta? Orgasmul nu ar fi o problema, sunt femei care au orgasm foarte rar. Insa, daca este vorba de o senzatie neplacuta, atunci intervin mai multi factori. Depinde cat de experimentati sunteti, daca tu/ea/amandoi ati fost virgini, depinde cum a decurs actul in sine. Luati-o incet, documentati-va, comunicati, experimentati. Ai spus ca ati facut dragoste doar de 4 ori, asa ca nu va grabiti cu concluziile. Cuoasteti-va corpurile recoproc si vedeti ce va place. Succes.

| lucian_9242 explică:

Mda, eu sunt la inceput si poate nu stiu asa bine sa o fac,ea am mai facut-o si cu fostul ei prieten,si imi zicea ca la fel era si cu el; ea tot zice ca ar avea probleme ca la inceput cand a facut prima ora (cu fostul)nu prea a durut-o, da eu nu cred asta, cred ca ink nu am invataz eu /si ea cum sa o facem, asta vreau sa si aflu!