| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o istorie...mai pe scurt nu stiu ce e cu mine, este prima data cind imi place un coleg de clasa, stau cu el in banca la limba romana. La lectie pune mina pe piciorul meu si ma pisca intr-un fel, odata chiar a inceput sa-l mingie big grin don't tell anyone. Eu insa ii iau mina de pe piciorul meu si nu stiu cum facem noi ca ne stringem ambii tare de miini fara sa ne dam seama, si ne zimbim intr-un asa fel ciudat.Eu sunt mai timida decit el si intorc capul si ma prefac ca nimic nu s-a intimplat, au mai fost si alfel de incidente.Vaii...si ce priviri, uneori ne privim undeva 10 sec unul la altul in ochi. Ce poate sa insemne toate astea? eu incep sa ma indragostesc, cum credeti, el ma place?

Răspuns Câştigător
| rap4us a răspuns:

Te place sigur si cred ca vrea foarte mult sa fiti impreuna din moment ce vrea sa te atraga prin piscaturile si mangaieturile astealaughing. Si pentru ca va luati de mana fara sa vreti si va uitati unul la altul cred ca sunteti facuti unul pentru celalalt. Nu ezita intreaba-l daca vrea o relatie...

| mikey06982 a răspuns (pentru rap4us):

Apropo,el odata m-a intebat daca m-am intilnit vreodata, si am vorbit despre dragoste jumatate din lectia de romana, pentru ca profa a lipsit, si a trebuit sa incheiem acest subiect minunat din cauza unui coleg care asculta discutia noastra si ridea big grin.De ce crezi ca m-a intrebat acestea?

| rap4us a răspuns (pentru mikey06982):

Poate vroia sa afle parerea ta despre cum vezi dragostea ca sa se pregateasca sa face ceva care te va face sa te indragostesti de el

| mikey06982 a răspuns (pentru rap4us):

happy posibil

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place si el...

Răspuns utilizator avertizat
| Chrissy92 a răspuns:

Da clar te place, hei dar de ce nu il saruti tu pe el si va lamuriti atunci ce simtiti unu pentru celalalt? Nu ai nimic de pierdut! bafta

| mikey06982 a răspuns (pentru Chrissy92):

De ce nul sarut? pentru ca sunt foarte timida happy

| Chrissy92 a răspuns (pentru mikey06982):

Pai incearca sa numai fi timida nu ai nimic de pierdut iti garantez

| mikey06982 a răspuns (pentru Chrissy92):

Ok,o sa incerc happy

| Chrissy92 a răspuns (pentru mikey06982):

Bafta si numai fi timida poate asa reusesti sa ai un cuplu frumos, ca sunt sigura si el te place

| mikey06982 a răspuns (pentru Chrissy92):

Mersi happy

| Lia96 a răspuns:

Eu zic sa nu il lasi sa te mangaie, e nasol sa iti faca asa daca nu sunteti impreuna. Continua s aii zambesti si sa te proti frumos cu el si daca te place o sa-ti spuna. Iar daca nu, gandeste-te ca mai sunt baieti pe lumea asta

| Dracusoru222 a răspuns:

Eee clar va placeti unul pe altu

| Nojimura_Yuki_Rima_1998 a răspuns:

Normal.in orice caz fii cat poti de optimista!