| Nmemmi a întrebat:

Am si eu o mica intrebare.mi-am facut un tatuaj si pana acum e destul de bine dar cand l-am dat cu unguent s-a intins putin culoare. deci intrebarea e :o sa ramana asa sau dupa ce se vindeca total va arata mult mai bine? scuzati categoria!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, ai fos escrocat, te-ai ales cu o pata greu de anulat, dar si cu banii dati, conform proverbului...

| Nmemmi explică:

Nu am luat teapa, este normal ca nici dupa 24 de ore sa se ma scurga lichid de ala transparent si putin tus happy

| YT_Roby_1996 a răspuns (pentru Nmemmi):

Daca culoarea se intinde sub stratul de piele e ceva eu unul n.am mai vazut dsr daca dupa ce l ai facut scaoa vopsea PE piele sau plasma (lichidul transparent) e total normal n. avea grija